Masaż podciśnieniowy w salonie w Łodzi

Współczesna medycyna, a także kosmetologia coraz częściej sięgają po innowacyjne metody, wykorzystujące różne technologię. Ultradźwięki, laser, krioterapia już na stałe zagościły w gabinetach lekarskich oraz ośrodkach rehabilitacyjnych. Także nowoczesny salon kosmetyczny (swiaturody.com/lodz,kosmetyczka,9.html) posiada w swojej bazie zabiegi z zastosowaniem tych technik. Na czym polega masaż podciśnieniowy i kiedy może być przydatny? Masaż podciśnieniowy zwykle wykonuje doświadczona w tej dziedzinie kosmetyczka. Łódź to nowoczesne miasto i znajdziemy tutaj gabinety urody z powodzeniem stosujące tę metodę.

Zabieg oddziałuje głównie na tkankę łączną skóry. Zasysanie skóry specjalnym aparatem pozwala na bardzo głęboki i intensywny masaż. Pobudza krążenie, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Modeluje tkankę podskórną oraz stymuluje produkcję kolagenu. Dzięki temu nasza skóra jest gładka i jędrna, a wszelkie nierówności znikają. Masaż podciśnieniowy ma działanie odchudzające oraz oczyszczające. Przyśpiesza usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, które zalegają w patologicznie zmienionej tkance tłuszczowej. Patologia tkanki łącznej ma duże znaczenie w powszechnym defekcie estetycznym, jakim jest cellulit. Zwykle trudno jest pozbyć się go bez bardziej zaawansowanych metod, które sięgną w głąb tkanek. W walce z cellulitem z pewnością pomoże nam kosmetyczka. Łódź posiada wiele gabinetów w których dostępny jest masaż podciśnieniowy. Cellulit powoduje zmiany w tkance podskórnej, co objawia się zagłębieniami w skórze. Masaż podciśnieniowy rozbija tkankę tłuszczową i wspomaga prawidłową odbudowę tkanek. Skóra po zabiegu zyskuje elastyczność oraz gładkość. Masaż podciśnieniowy zwany jest także masażem próżniowym.

Oprócz dużych sukcesów w walce z cellulitem jest bardzo pomocny także w odchudzaniu. Jędrne i szczupłe ciało to marzenie wielu osób. Nieinwazyjna metoda jaką jest masaż podciśnieniowy może przybliżyć nas do tego celu. Oczywiście wszelkie zabiegi nie mają sensu, jeśli nie zmienimy swoich nawyków. Dobrze zbilansowana dieta oraz odpowiednia aktywność fizyczna to zdecydowana podstawa, jeśli chcemy mieć piękne, jędrne ciało bez cellulitu. Masaż próżniowy oraz inne zabiegi udoskonalą nasze starania i dodadzą kropkę nad i. Duża motywacja z pewnością przybliży nas od upragnionego efektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>